Życzymy miłego dnia!

Obsługa klientów

Realizacja zamówień
- Ceny produktów na stronie jhk.pl są podane w złotych polskich netto lub euro, bez podatku VAT.
- Realizujemy tylko zamówienia dla firm z którymi wcześniej ustalone zostały warunki współpracy. 
- NIE prowadzimy sprzedaży detalicznej.
- Odcień koloru towaru prezentowany na zdjęciach, stronie internetowej lub w katalogu może nieznacznie różnić się od koloru rzeczywistego produktu. Przed zamówieniem proszę sprawdzić rzeczywisty odcień koloru.
- Zamówienia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej, przez naszą stronę jhk.pl  lub e-mailem
Zamówienia złożone w sklepie  jhk.pl znacznie przyspieszają czas ich realizacji.
- Zamówienia z podaniem danych do faktury oraz adresem wysyłki,numerów telefonu, nazwisk osób zajmujących się zleceniem ze strony Zamawiającego.
- Podpisanie Warunków lub formularza zamówienia jest równoznaczne z upoważnieniem Spółki do wystawiania faktur VAT bez podpisu Zamawiającego
- Rabat udzielony klientom widoczny jest wyłącznie po zalogowaniu do konta klienta.
- Jeżeli Zamawiający zalega z płatnościami Spółka zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia kolejnego zamówienia przed uiszczeniem zaległych należności.
Wysyłki towaru
- Zamówienia są wysyłane firmami kurierskimi GLS oraz DPD.
- Koszty wysyłki firmą kurierska wynoszą 11,00zł netto/karton. Dopłata za pobranie – 3zł netto
- Zamawiający może odebrać towar własnym transportem.
- Koszty dostawy ponosi Zamawiający, chyba że strony ustaliły inaczej. Standardowy termin dostarczenia przesyłek przez firmę kurierską wynosi 24h. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z nieterminowej realizacji zlecenia przez firmy kurierskie. Zamawiający jest informowany o nazwie przewoźnika i numerze listu przewozowego na podstawie którego może uzyskać w firmie kurierskiej informacje o przesyłce.
- Nasza firma dokłada wszelkich starań aby Państwa zamówienie zostało wysłane w dniu otrzymania zamówienia. W przypadku braku takiej możliwości Klient zostanie o tym poinformowany. Realizacja zamówień otrzymanych przez nas po godzinie 13 może zostać przesunięta na następny dzień roboczy. KOLEJNOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ FAKSEM I E-MAILEM MOŻE BYĆ PÓŹNIEJSZA NIŻ ZAMÓWIEŃ SKŁADANYCH PRZEZ STRONĘ WWW.JHK.PL
Wysyłki zamówień z dostawą w sobotę prosimy każdorazowo uzgadniać z nami. Koszt takiej dostawy jest wyższy o 50% do 100% kosztu wysyłki standardowej i zależy od danej firmy kurierskiej.
Informacja o statusie zamówienia jest dostępna po zalogowaniu się do swojego konta na www.jhk.com.pl lub telefonicznie.
Przyjmując towar od firmy przewozowej, Zamawiający jest zobowiązany w przypadku gdy opakowanie lub taśmy je oklejające są uszkodzone/ do odnotowania tego faktu na potwierdzeniu odbioru przesyłki u kuriera oraz do przeliczenia otrzymanego towaru w obecności kuriera.
PAKOWANIE
Odzież nie jest pakowana w indywidualne worki foliowe.
Zamówienia są pakowane w kartony, w których mieści się maksymalnie:
100 sztuk koszulek typu T-shirt pakowanych po 10 sztuk w paczce
50 koszulek typu polo pakowanych po 5 sztuk w paczce
25 bluz pakowanych po 5 sztuk w paczce
25 kurtek pakowanych po 1 sztuce w worku
Koszulki zamawiane w innych ilościach niż oryginalne kartony są pakowane w minimalną ilość kartonów, chyba że zamawiający uzgodni z nami inny sposób zapakowania. 
Prywatność & bezpieczeństwo
Zwroty i wymiany
Płatności, ceny & Promocje
Uzupełnianie danych konta